Bently Nevada 330851-02-000-050-10-00-00 3300 XL 25 mm Proximity Probe
MOQ: 1
Price: Negotiable
Standard Packaging: carton
Delivery Period: on request
Payment Method: T/T
Supply Capacity: 100+pc+on stock
Detail Information
Place of Origin
U.S.A
Brand Name
BENTLY NEVADA
Certification
ROHS
Model Number
Manufacture:
BENTLY NEVADA
Part Number:
Unthreaded Length:
0 Mm
Overall Case Length:
50 Mm
Total Length:
1.0 Metre (3.3 Feet)
Armor Option:
No Armor
Agency Approval:
Not Required
Shipping Weight:
2.0kg
Highlight:
25 mm Proximity Probe
050 10 00 00 Proximity Probe
330851-02-000-050-10-00-00 Proximity Probe
Product Description
Product Number: 330851-02-000-050-10-00-00
Model and Suffix Codes
Model: 330851 - 3300 XL 25 mm Proximity Probe
Probe Case Type Option: 02 - M30x2 Thread
Unthreaded Length Option: 000 - 0 mm
Overall Case Length Option: 050 - 50 mm